" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ALTINOLUK MAHALLESİ’NDE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI..

Edremit Belediyesi’nin ilçede ki bozuk yolları düzletmek için başlattığı asfalt yolların bakım onarımı Altınoluk Mahallesi’nin Fener mevkiinde devam ediyor. Edremit Belediyesi’nin başlattığı asfalt yolların bakım, onarım ve yama çalışmaları sırası ile ilçe merkezindeki mahalleler, Zeytinli ve Güre Mahallesi’nin ardından Altınoluk Mahallesi’nde devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Altınoluk Mahallesi’nin Fener mevkiinde bozuk yollar asfalt […]

ALTINOLUK MAHALLESİ’NDE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI..
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi’nin ilçede ki bozuk yolları düzletmek için başlattığı asfalt yolların bakım onarımı Altınoluk Mahallesi’nin Fener mevkiinde devam ediyor.

Edremit Belediyesi’nin başlattığı asfalt yolların bakım, onarım ve yama çalışmaları sırası ile ilçe merkezindeki mahalleler, Zeytinli ve Güre Mahallesi’nin ardından Altınoluk Mahallesi’nde devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Altınoluk Mahallesi’nin Fener mevkiinde bozuk yollar asfalt yama ile kaplanıyor. Belirlenen program dahilinde devam eden asfaltlama çalışmalarını Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da sık sık yerinde takip ederek ekiplerden bilgi alıyor. Fen İşleri Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre yoğun olarak kullanılan yolardan başlayarak bozuk yolların düzletilmesi için ilçe genelinde çalışmaların devam ettiği bildirildi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, var olan sıkıntılarının önüne geçilebilmesi ve aksaklıkların ortadan kaldırılabilmesi için çalışmaların kesintisiz bir şekilde sürdüğünü belirterek, “Edremit ilçesi olarak büyük bir aileyiz. Bu büyük ailenin her türlü sorununu giderebilmek adına hiçbir ayrım gözetmeden ilçemizin her noktasına gereken önemi ve hassasiyeti veriyoruz. Öncelik yoğun olarak kullanılan yerlerden başlayarak sırası ile devam eden çalışmalarımız Altınoluk Mahallesi’nde devam ediyor. Yeniden faaliyete geçirdiğimiz belediyemizin kendi tesislerinde ürettiğimiz sıcak asfalt malzemesi ile bozuk cadde ve sokak kalmayıncaya kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.