ALTINOLUK MAHALLESİ’NDE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ALTINOLUK MAHALLESİ’NDE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI..

Edremit Belediyesi’nin ilçede ki bozuk yolları düzletmek için başlattığı asfalt yolların bakım onarımı Altınoluk Mahallesi’nin Fener mevkiinde devam ediyor.

Edremit Belediyesi’nin başlattığı asfalt yolların bakım, onarım ve yama çalışmaları sırası ile ilçe merkezindeki mahalleler, Zeytinli ve Güre Mahallesi’nin ardından Altınoluk Mahallesi’nde devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Altınoluk Mahallesi’nin Fener mevkiinde bozuk yollar asfalt yama ile kaplanıyor. Belirlenen program dahilinde devam eden asfaltlama çalışmalarını Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da sık sık yerinde takip ederek ekiplerden bilgi alıyor. Fen İşleri Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre yoğun olarak kullanılan yolardan başlayarak bozuk yolların düzletilmesi için ilçe genelinde çalışmaların devam ettiği bildirildi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, var olan sıkıntılarının önüne geçilebilmesi ve aksaklıkların ortadan kaldırılabilmesi için çalışmaların kesintisiz bir şekilde sürdüğünü belirterek, “Edremit ilçesi olarak büyük bir aileyiz. Bu büyük ailenin her türlü sorununu giderebilmek adına hiçbir ayrım gözetmeden ilçemizin her noktasına gereken önemi ve hassasiyeti veriyoruz. Öncelik yoğun olarak kullanılan yerlerden başlayarak sırası ile devam eden çalışmalarımız Altınoluk Mahallesi’nde devam ediyor. Yeniden faaliyete geçirdiğimiz belediyemizin kendi tesislerinde ürettiğimiz sıcak asfalt malzemesi ile bozuk cadde ve sokak kalmayıncaya kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.