AYVALIK BELEDİYESİ SAHİLLLERİ TEMİZLİYOR.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

AYVALIK BELEDİYESİ SAHİLLLERİ TEMİZLİYOR.

Ayvalık Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçeyi temiz tutabilmek için yoğun bir şekilde çalışıyor.

Sahilde farklı bir ekiple temizlik çalışması yapan Ayvalık Belediyesi temizlik işleri müdürlüğü yetkilileri, vatandaşların çöplerini çöp konteynırlarına atmalarını ve çevre temizliğine biraz daha özen göstermelerini istediler.

Yaz mevsimiyle nüfusu büyük bir oranda artan Ayvalık’ın temizliği için var gücüyle çalışan Ayvalık Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri özellikle tatilcilerin yoğun olarak bulunduğu Sarımsaklı bölgesinde sahil temizliğine ağırlık veriyor.

Yapılan çalışmaları memnuniyetle karşıladıklarını bildiren vatandaşlar, “Ayvalık belediyesinin çalışmalarında gözle görülür bir değişiklik var. Belediye bir yandan yolları Yapıyor, diğer yandan plaj ve kordon yapıyor, bir yandan da normal temizlik ekibinin ynı sıra oluşturulan ayrı bir ekiple sahil kesimlerinde temizlik yapıyor.  Teşekkür ediyoruz belediyeye” diye konuştular.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.