" />
USD
3,6785
EURO
4,3335
ALTIN
151,6114

AYVALIK BELEDİYESİ ÇEVRE TEMİZLİĞİNE ÖNEM VERİYOR.

Ayvalık Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Cunda Adası Çataltepe Mevkisinde mıntıka temizliği yapıyor. Ayvalık Belediye Baikanı Rahmi Gençer’in talimatı ile ekipler, Cunda Adası Çataltepe Mevkisi ve Pateriça yolu kenarına vatandaşlar tarafından bilinçsizce atılan çöpleri temizliyor. Yazlık sitelerin bulunduğu sahil kesimleri ile plajların bulunduğu bölgeler ve Pateriça yolu kenarındaki temizlik çalışmasında ekipler naylon poşet, içki şişesi, […]

AYVALIK BELEDİYESİ ÇEVRE TEMİZLİĞİNE ÖNEM VERİYOR.
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Cunda Adası Çataltepe Mevkisinde mıntıka temizliği yapıyor.

Ayvalık Belediye Baikanı Rahmi Gençer’in talimatı ile ekipler, Cunda Adası Çataltepe Mevkisi ve Pateriça yolu kenarına vatandaşlar tarafından bilinçsizce atılan çöpleri temizliyor. Yazlık sitelerin bulunduğu sahil kesimleri ile plajların bulunduğu bölgeler ve Pateriça yolu kenarındaki temizlik çalışmasında ekipler naylon poşet, içki şişesi, pet şişe gibi doğaya büyük oranda zarar veren atıkları topladılar.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, vatandaşların çevreye karşı daha duyarlı olmalarını isteyerek, “Bu bölgelerde yol kenarlarında ve sahilde sık aralıklarla çöp konteynırları konuşlandırdık. Vatandaşlarımız çöplerini doğaya atmak yerine bu konteynırlara atarlarsa belediye olarak biz de sık sık konteynırları boşaltırız. Doğayı koruyalım ki gelecek nesillerimize yaşanacak  temiz bir dünya bırakalım” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.