EDREMİT İBRAHİMCE MAHALLESİ’NDE ASFALT YAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT İBRAHİMCE MAHALLESİ’NDE ASFALT YAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler İbrahimce Mahallesi’nde asfalt yama yol bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.

Asfalt yama, bakım-onarım çalışmaları ile zarar gören ve yıpranmış yollar tek tek yeniden düzenleniyor. Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından, İbrahimce Mahallesi’nde tespit edilen noktalara asfalt yama yol bakım ve onarım işlemleri başladı. Edremit genelinde zamanla yollarda oluşan bozulmalar ve çökmelere karşı asfalt yama ile düzenleme çalışmaları devam ediyor. Rahat ulaşımın sağlanması için yollarda oluşan çökmeler ve bozulmalar yol silindiri ile düzeltiliyor. Yolların tekrar kullanıma açılması için çalışmalar dört bir koldan hızla yürütülüyor. Asfalt tesisinin faaliyete geçmesiyle beraber asfalt çalışmalarının hızlandığı görülürken, Edremit’in merkez mahallelerinin de bu doğrultuda gelişerek daha güzel bir çehre kazanacağı belirten Edremit Belediye Başkan Kamil Saka, “Sahil kesimlerinde bulunan mahallelerimizin yanı sıra hızla gelişmesi için merkez mahallelerimize de gereken önemi veriyoruz.  Bu gelişimi doğru şekilde yönlendirebilmek için çalışmalarımızı İbrahimce Mahallesi’nde de sürdürüyoruz.” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.