SILA ALTINOLUK’U SALLADI

Pop müziğinin sevilen isimlerinden Sıla, sahne aldığı Altınoluk’ta seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla hayranlarını coşturdu. Edremit Altınoluk amfi tiyatroda düzenlenen Sıla konserine ilgi büyüktü. Sesi kadar fiziğiyle de dikkat çeken Sıla, söylediği şarkılarla gönüllere hitap etti. Amfi tiyatroyu dolduran binlerce vatandaş, Sıla’nın şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti. Yaklaşık 2 saat süren konserde Altınoluk’a üçüncü kez […]

SILA ALTINOLUK’U SALLADI

Pop müziğinin sevilen isimlerinden Sıla, sahne aldığı Altınoluk’ta seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla hayranlarını coşturdu.

Edremit Altınoluk amfi tiyatroda düzenlenen Sıla konserine ilgi büyüktü. Sesi kadar fiziğiyle de dikkat çeken Sıla, söylediği şarkılarla gönüllere hitap etti. Amfi tiyatroyu dolduran binlerce vatandaş, Sıla’nın şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti. Yaklaşık 2 saat süren konserde Altınoluk’a üçüncü kez gelmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Sıla “3 Senedir Altınoluk’a geliyorum. Bir yıl sonra, bu gece yine sizlerle olmak çok güzel. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum” dedi. Yoğun ilgi nedeniyle çoğu vatandaş içeriye giremezken, konseri dışarıdan dinlemek zorunda kaldı. Yaklaşık 2,5 saat süren konser sonunda Sıla, hayranları tarafından ayakta alkışlandı. (İHA)

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.