UĞUR BİLGE ANISINA KARİKATÜR ÇİZDİLER.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

UĞUR BİLGE ANISINA KARİKATÜR ÇİZDİLER.

Ayvalık Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Oktay Ekinci Karikatürlü Ev’de gerçekleştirilen atölyelerde Abdullah Şengörenoğlu tarafından karikatür eğitimi verilen çocuklar, yakın zamanda aramızdan ayrılan Uğur Bilge anısına bir çalışma yaptı.

Uğur Bilge anısına eski Kırlangıç Zeytinyağı Fabrikası duvarlarına Abdullah Şengörenoğlu yönetiminde öğrenciler karikatürler çizdi.

Öğrencilerin çizdiği karikatürler ile estetik bir görünüm kazanan beyaz duvarlar, sanatçı Uğur Bilge’nin de anısını yaşatmış olacak.

Abdullah Şengörenoğlu tarafından eğitim verilen öğrenciler, yaptıkları bu çizimlerle de yeteneklerini sergilemiş oldular.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.