BAŞKAN KAFAOĞLU OTİSTİK ÇOCUKLARLA KAHVALTIDA BULUŞTU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

 BAŞKAN KAFAOĞLU OTİSTİK ÇOCUKLARLA KAHVALTIDA BULUŞTU

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Sevgi Özel Eğitim Uygulama Merkezi’nde eğitim gören otistik çocuklar ve aileleri ile birlikte kahvaltı yaptı. Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik, Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Eray’ın da yer aldığı kahvaltıda Başkan Kafaoğlu otistik çocukları sevdi, ilgilendi, vakit geçirdi.

Kafaoğlu daha sonra sınıfları gezdi, öğrencilerin derslerine katıldı; müzik dinletisi keyfine ortak oldu. Kafaoğlu’na öğrencilerin yaptığı ebru çalışması hediye edildi. Kafaoğlu yaz okulu dolayısıyla öğrencilerin okula devam ettiğini ve ailelerin de destekçi olduğunu hatırlattı.

Başkan Zekai Kafaoğlu “Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği ile güzel bir yaz okulu oldu. Öğrenciler servislerle alınıyor, sabah kahvaltısı, öğle yemeği yedikten sonra eğitimin ardından yine servis ile evlerine bırakıyorlar. Biz de yaz okuluna destek olduk. Belediyecilik sadece alt yapı üst yapı değil. İnsanlara dokunmak önemli. İnsanlara dokunurken hiçbir ayrım gözetmiyoruz. Engelli, yaşlı ve toplumun her kesimiyle ilgileniyoruz. Sizler mutlu olunca biz de mutlu oluyoruz. Eğitim ve öğretime katkıda bulunan yöneticilere, öğretmenlere ve diğer arkadaşlara teşekkür ediyorum,her şey gönlünüzce olsun.” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.