" />
USD
3,6657
EURO
4,3280
ALTIN
151,0194

EDREMİT BELEDİYE BAŞKANI CHP’Lİ KAMİL SAKA;

“Milletin emanetinden bahsederek koltuk zaptedenler, milletimizden gerekli cevabı alacaklardır”   Edremit Belediye Başkanı CHP’li Kamil Saka, koalisyon görüşmelerinin sona ermesiyle ilgili bir değerlendirmede bulundu. Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun yanında olduklarını ifade eden Başkan Saka, “Milletin emanetinden bahsederek koltuk zaptedenlerin, en kısa sürede milletimizden gerekli cevabı alacaklarına yürekten inanıyorum” dedi. Edremit Belediye Başkanı CHP’li Kamil Saka, Cumhuriyet […]

EDREMİT BELEDİYE BAŞKANI CHP’Lİ KAMİL SAKA;
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

“Milletin emanetinden bahsederek koltuk zaptedenler, milletimizden gerekli cevabı alacaklardır”

 

Edremit Belediye Başkanı CHP’li Kamil Saka, koalisyon görüşmelerinin sona ermesiyle ilgili bir değerlendirmede bulundu. Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun yanında olduklarını ifade eden Başkan Saka, “Milletin emanetinden bahsederek koltuk zaptedenlerin, en kısa sürede milletimizden gerekli cevabı alacaklarına yürekten inanıyorum” dedi.

Edremit Belediye Başkanı CHP’li Kamil Saka, Cumhuriyet Halk Partisi ile Adalet ve Kalkınma Partisi arasında süren koalisyon görüşmelerinin sona ermesinin ardında bir açıklama yaptı. Başkan Kamil Saka, sosyal medya hesapları üzerinden basına ve kamuoyuna başlığı ile yaptığı açıklamada Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun yanında olduklarını kaydederek, CHP’nin her kademesi olarak olası bir erken seçime hazır olduklarını ifade etti.

Başkan Saka, açıklamasında şöyle dedi;

Ülkemizin en temel sorunlarını ön yargılarından arınmış ve siyasi hesap yapmadan görüşebilmek, cesaretin yanı sıra memleket sevdası gerektirmektedir. Bu doğrultuda; terör belasının çözüme kavuşması ve yurttaşlarımızın daha güzel ve yaşanabilir bir gelecek talepleri ile ekonomik ve siyasi gelişmeler ışığında en makul ve evrensel ilkelerle oturduğu masadan alnı açık ve başı dik bir şekilde kalkan Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında olmaya devam edeceğiz!

Milli iradeden dem vuranların, milletin mesajını ve istikametini doğru okuyamadıklarını da bu görüşmelerde bir kere daha görmüş olduk. Ayrıca, memleketin ve memleket evlatlarının geleceğini düşünenler ile siyasi geleceklerini düşünenlerin kimler olduğunu da bu istikşafi görüşmeleri net bir şekilde tekrar ortaya koymuştur.

Koalisyon kurulması ve ülkenin refaha kavuşması adına yapılan görüşmelerde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının gelecek kaygılarını siyasi hesaplar uğruna harcamayan Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na şahsım adına teşekkür ediyorum. Partimizin her kademesi, olası bir erken seçime hazır durumdadır. Milletin emanetinden bahsederek koltuk zaptedenlerin, en kısa sürede milletimizden gerekli cevabı alacaklarına yürekten inanıyorum. Saygılarımla”

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.