AYVALIK BELEDİYESİ HİZMETE DOYMUYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

AYVALIK BELEDİYESİ HİZMETE DOYMUYOR

Ayvalık Belediyesi hizmet atağını 150 Evler Mahallesinde sürdürüyor. Kentte dört bir yanda devam eden yol ve kaldırım çalışmaları kapsamında 150 Evler Mahallesinde Şehitler Camii yanından geçen dolmuş yolunun her iki tarafına üç boyutlu kaldırım yapılıyor.

tretuvar ve kaldırım çalışmalarının devam ettiği 1 kilometrelik dolmuş yolu bu gün sıcak asfalt kaplanacak.

Ayvalık halkının daha konforlu ulaşımı için belediye başkanı Rahmi Gençer’in talimatı ile başlatılan yol yapım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Cunda Adası eski yolda tamamlanan sıcak asfalt kaplama çalışmasının ardından ekipler, Her iki tarafına üç boyutlu kaldırım yapımı devam eden Şehitler Camii yanından geçen bin metrelik dolmuş yolunun zemini sıcak asfalt kaplaması bu gün başladı.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.