BAŞKAN SAKA’DAN KAYMAKAM ALİ SIRMALI’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BAŞKAN SAKA’DAN KAYMAKAM ALİ SIRMALI’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ..

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, Mehmet Ertaş ve İlhan Yazar ile birlikte, görevine yeni başlayan Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, ilçede ki görevine başlayan Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Belediye Başkanı Kamil Saka, yanında yardımcıları Fatma Özgirgin, Mehmet Ertaş ve İlhan Yazar ile birlikte Kaymakam Sırmalı’yı makamında ziyaret etti. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da, Kaymakam Sırmalı’ya ilçe ile ilgili bilgiler verdi, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Saka ve yardımcıları ile tanışan Kaymakam Sırmalı, ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, “Edremitli vatandaşlarımızla iyi ve güzel hizmetler getirebilmek için ilçede ki tüm kurumlar ile diyalog ve işbirliği içerisinde olacağız” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.