" />
USD
3,6872
EURO
4,3402
ALTIN
151,3326

BURHANİYELİ ÇOCUKLARDAN EĞLENCE TIRINA YOĞUN İLGİ

Burhaniye Ören Meydanında gösteri yapan bir okulun eğlence tırı büyük ilgi gördü. Akşamları, çocuklar için çeşitli yarışmalar ve etkinlikler yapan eğlence tırına büyük ilgi gösteren çocuklar mutluluklarını dile getirirken, organizatör Gökhan Karakoç da çocukları eğlendirmekten mutlu olduklarını söyledi. Doğa Okullarının Eğlence tırı Burhaniye de büyük ilgi gördü. Ören meydanında 2 gün gösteri yapan ekip çocukların […]

BURHANİYELİ ÇOCUKLARDAN EĞLENCE TIRINA YOĞUN İLGİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Ören Meydanında gösteri yapan bir okulun eğlence tırı büyük ilgi gördü. Akşamları, çocuklar için çeşitli yarışmalar ve etkinlikler yapan eğlence tırına büyük ilgi gösteren çocuklar mutluluklarını dile getirirken, organizatör Gökhan Karakoç da çocukları eğlendirmekten mutlu olduklarını söyledi.

Doğa Okullarının Eğlence tırı Burhaniye de büyük ilgi gördü. Ören meydanında 2 gün gösteri yapan ekip çocukların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Burhaniyeli çocuklar gösterilere bayıldı. Çok eğlendiğini anlatan Nebiye Nur Şah,”  Halat çekmeye geldik. Sonra sihirbazlık filan yaptık. Eğlendik. Güzel oynadık. Dans ettik. Sahneye çıktık. Sahnede acayip bir sihirbazlık oldu. Çok eğlendik” dedi. Cansu Yılmaz ise,” Bu gün çok eğlendik. Sihirbazlıklar oldu. Çok iyi oldu bizim için. Bunu kurdukları için teşekkür ediyorum” dedi. Nilay Gökçek de,” B gün burada çok güzel oyunlar oldu. Yarışmalar oldu. Bir sürü madalyalar kazandık. Sihirbazlıklar oldu. Halat çekme yarışları yapıldı” dedi. Berkay Gümüş ise,” Ben çok eğlendim. Çocuklar da çok eğlendi. Burada madalyalar da var. Bilmiyorum devam edecek mi. Galiba öbür yılda devem edecek” dedi. Organizatör Gökhan Karakoç da”  Biz eğitim amaçlı buradayız. Doğa okulları adına. Etkilikler yaptık. Çocukları eğlendirdik. Hem de güzel vakit geçirdik. Animasyon yarışmaları yaptık. İllizyon gösterileri yaptık. Ayrıca, burada velilerimizle diyaloglarımız genişledi. Eğitime önem vermeye çalıştık. Amacımız buydu. 20 günlük bir turnemiz vardı. Bu 20 günlük turnemizi gerçekleştirdik. Şimdi rahatça evlerimize dönüyoruz. Eminiz ki bütün çocukları hem sevindirdik. Hem eğlendirmiş olduk. Hem hediyeler dağıtmış olduk. Hem de bizi gönderen eğitim kurumunun en iyi şekilde temsil etmiş olduk. Amacımız buydu. Bütün çocukları seviyoruz” dedi.

İHA

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.