ADD GÜRE ŞUBESİ’DE AĞAÇ HEYKELLER SERGİSİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ADD GÜRE ŞUBESİ’DE AĞAÇ HEYKELLER SERGİSİ

Edremit’in Güre Mahallesi’nde faaliyetlerini sürdüren Atatürkçü Düşünce Derneği Güre Şubesi’nde yaz sezonu boyunca devam eden sanat günleri sanatçı Turan Atilla’nın “Doğa Algısı” temalı ağaç heykeller sergisi ile devam etti. Serginin açılışını Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, gerçekleştirdi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Güre Şubesi’nin her hafta ayrı bir serginin sanatseverler ile buluştuğu sanat etkinlikleri ağaç heykeller sergisi ile devam ediyor. Sanatçı Turan Atilla’nın “Doğa algısı” temalı ağaç heykeller sergisi Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka tarafından açıldı. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, ”Sanatsal etkinlikler ne kadar fazla gerçekleşiyor ise o ülkede refah ve aydınlanma daha yüksel olur. Sıkıntılı günler yaşadığımız bu günlerde böyle etkinliklerin geleceğe ışık tutacağına inanıyorum. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi “Sanatsız kalmış bir toplumun hayat damarlarından birisi kopmuş demektir” anlayışı ile sanatsal faaliyetlere katkımız devam edecek” dedi. Turan Atilla’nın toplam 86 adet eserinin yer aldığı ağaç heykeller sergisi bir hafta boyunca ADD Güre Şubesi lokalinde açık kalacak.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.