AYVALIK BELEDİYESİ HİZMET ŞAMPİYONU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

AYVALIK BELEDİYESİ HİZMET ŞAMPİYONU

Ayvalık Belediyesi sıcak asfalta doymuyor. Belediye başkanı Rahmi Gençer’in talimatı ile kentte sıcak asfalt hamlesi başlatan Ayvalık Belediyesi, ilçede bozuk ve yapılmamış yol bırakmayı düşünmüyor.

Önceki gün Şehitler Camii yanından başlatılan sıcak asfalt çalışması Kıvanç Sarlıcalı İlkokulumum her iki yanından ve kapalı spor salonunun arkasından geçerek bölgedeki dolmuş yolunun tamamını kapsayacak şekilde yapıldı.

Buradaki 1000 metrelik yolun sıcak asfalt kaplamasını iki gün gibi kısa bir sürede tamamlayan Ayvalık Belediyesi ekipleri, program dahilinde çalışmalarını Ayvalık Adliyesi kavşağından Armutçuk Camisi mevkisinde sürdürecek.

Ayvalık’a hizmet etmek için yola çıktıklarını kaydeden Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, “Tamamı belediyemizin imkanları ile sürdürülen kilit parke taş ve sıcak asfalt kaplama çalışmalarımız ara vermeden devam ettiriyoruz. İlçemizdeki tüm bozuk yolları belirlediğimiz çalışma takvimi doğrultusunda tamamen yapacağız” diye konuştu.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, sıcak asfalt çalışmalarını yakından takip ediyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.