AYVALIK BELEDİYESİ ZEYTİN ÇEKİRDEKLERİ İSTANBUL’A GİTTİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

AYVALIK BELEDİYESİ ZEYTİN ÇEKİRDEKLERİ İSTANBUL’A GİTTİ

Ayvalık Belediyesi Zeytin Çekirdekleri ve Çocuk Sanat Merkezi Bir araya geliyor.

Ayvalık Belediyesi Zeytin Çekirdekleri çalışmalarından 8-11 yaş arasındaki 17 keman ve 5 çello öğrencisi, 20-23 Ağustos tarihleri arasında Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi keman orkestrası öğrencileriyle 4 gün boyunca ortak çalışma yapmak ve 23 Ağustos saat 18:00’de Kalamış parkında konser vermek üzere İstanbul’a gitti.

İstanbul’u yaşamlarında ilk defa görme şansı yaşayacak bu çocuklar, her gün öğleden sonraları Kadıköy bölgesi başta olmak üzere tarihi yarımada ve Boğaziçi Rasathanesi gibi İstanbul’un önemli noktalarına ziyaretlerde bulunacaklar.

2014 yazında Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi’nin destek vererek yeşermesini sağladığı bu proje, bu yıl Kadıköy Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Ayvalık Belediyesi Zeytin Çekirdekleri ziyaretiyle, farklı şehir ve bölgelerde yaşasalar da çocukların müzik etrafında bir araya nasıl başarı ve coşkuyla gelebileceklerini göstermesi açısından son derece önem taşıdığı bildirildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.