MEHMET ERDEM’DEN EDREMİT’TE DUYGUSAL KONSER

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

MEHMET ERDEM’DEN EDREMİT’TE DUYGUSAL KONSER

‘Acıyı Sevmek Olur mu?’ isimli şarkısı ile müzik dünyasında adından sıkça söz ettirerek, kısa sürede hayran kitlesini arttıran Mehmet Erdem, Edremit’te hayranları ile buluştu. Altınoluk Amfi Tiyatro’da dün gece düzenlenen konsere çok sayıda vatandaş katıldı.

Yaz konserleri kapsamında çok sayıda ünlü sanatçıyı ağırlayan Edremit, bu defa da müzik dünyasının yükselen seslerinden Mehmet Erdem’i ağırladı.

2008 yılında müzik dünyasına giriş yapan ve 2012 yılında ilk albümü “Herkes Aynı Hayatta” ile adından sıkça söz ettiren Erdem,  2013 yılında Türkiye Müzik Ödülleri’nde En İyi Çıkış Yapan Sanatçı Ödülü’nü aldı.  2013 Aralık ayında ise “Hiç Konuşmadan” adlı 2. stüdyo albümünü yayınlanan Erdem’in özellikle ‘Acıyı Sevmek Olur mu?’  isimli parçasıyla o yıla damgasını vurdu.  Altınoluk’ta kendini dinlemeye gelen binlerce hayranıyla buluşan Mehmet Erdem, gece boyunca söylediği birbirinden duygusal parçalarla unutulmaz bir gece yaşattı. (İHA)

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.