CHP’DE DELEGE SEÇİMLERİ SÜRÜYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

CHP’DE DELEGE SEÇİMLERİ SÜRÜYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Burhaniye delege seçimleri Kocacami ve İskele Mahallesi seçimleriyle devam etti. Saat 11.00’de Kocacami Mahallesi ile başlayan oy verme işlemi 17.30’da İskele Mahallesi’nin oy kullanma süresi sonuna kadar devam etti. Birlik ve beraberlik içerisinde geçen seçimlerde Kocacami Mahallesi’nde iki liste yarışırken, her iki listede bulunan delege adayları parti üyelerini kapıda karşılayarak destek istediler. Burhaniye Belediyesi Meclis Üyesi ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Burak Ali Sarı’nın parti binasında baklava ikramında bulunması ise demokrasi şölenine ayrı bir tat katmış oldu.

93 oyun kullanıldığı Kocacami Mahallesi seçimlerinde mavi liste 65 oy alırken beyaz liste 28 oyda kaldı. Şu ana kadar yapılan delege seçimlerinde ilk defa katılımın bu kadar yüksek olması ile temsilin üyeden delegeye büyük oranda aktarılmış olduğu görüldü.

İskele Mahallesi seçimleri ise tek listede mutabakat sağlanarak parti içi ortak bir karar neticesinde seçimler güzel bir ortam sağlanarak sonuçlandı.

5 Eylül 2015 tarihine kadar sürecek delege seçimlerinin parti içi demokrasiye katkı koyarak devam edeceği bugünkü seçimlerde görülmüş oldu.

Şenol Torlak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.