" />
USD
3,6890
EURO
4,3439
ALTIN
151,5342

EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ..

Edremit Belediyesi tarafından personeli bilgilendirmek için eğitim seminerleri düzenleniyor. İnsan Kaynakları ve eğitim Müdürlüğü tarafından “Kamu İhale Kanunu” konulu eğitim semineri düzenlendi. Edremit Belediyesi tarafından personelin bilgilendirmesi amacıyla eğitim seminerleri düzenleniyor. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından Kamu Yönetimi Uzmanı Akın Şimşek tarafından verilen eğitim seminerinde, Kamu İhale Kanunu başta olmak üzere Genel İhale Süreci, […]

EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ..
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi tarafından personeli bilgilendirmek için eğitim seminerleri düzenleniyor. İnsan Kaynakları ve eğitim Müdürlüğü tarafından “Kamu İhale Kanunu” konulu eğitim semineri düzenlendi.

Edremit Belediyesi tarafından personelin bilgilendirmesi amacıyla eğitim seminerleri düzenleniyor. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından Kamu Yönetimi Uzmanı Akın Şimşek tarafından verilen eğitim seminerinde, Kamu İhale Kanunu başta olmak üzere Genel İhale Süreci, İhale Mevzuatında Yapılan Son Değişiklikler hakkında personele bilgiler aktarıldı. Mevzuat açısından getirilen yeniliklere de değinen Şimşek, eğitimin sonunda katılımcı personelden gelen soruları yanıtladı. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, hizmet içi eğitim seminerlerinin belediyenin hizmet akışında büyük bir öneme sahip olduğunu ifade ederek, “Belediyede görevli başkanından, meclis üyesine ve tüm personelimize kadar hepimiz sorumlu olduğumuz alanda en iyi hizmeti vermek durumundayız. Vatandaşlarımıza hizmet götürürken, sorun yaşamadan akıcı ve hızlı olabilmek yasaları ve mevzuatları iyi bilmekten geçiyor. Bu amaçla personelimizin eğitimli olması içinde tüm çabayı gösteriyoruz” dedi. Başkan Saka, hizmet içi eğitim seminerlerinin önümüzde ki günlerde devam edeceğini de söyledi.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.