EDREMİT’TE BOZUK YOL KALMAYACAK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

EDREMİT’TE BOZUK YOL KALMAYACAK

Edremit Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde hasar gören yollarda yaptığı bakım onarım ve asfalt yama çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Edremit Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü tarafından asfalt yolların bakım ve onarımı için başlatılan çalışmalar devam ediyor. Şimdiye kadar yapılan çalışmalarda bin 800 ton sıcak asfalt kullanılarak, hasar gören asfalt yolların bakım ve onarımı gerçekleştirildi. Halen devam eden çalışmalarda Fen İşleri ekipleri tarafından, Edremit ilçe merkezinden başlayarak kırsal mahallelere kadar ilçenin değişik mahallelerinde çeşitli nedenlerden dolayı hasar gören yolların bakım onarımını ve asfalt yama çalışmaları yapılacak. İlk etapta toplam 5 bin ton sıcak asfalt kullanılacak. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Belediyemize ait asfalt şantiyesini hizmete açtıktan sonra asfaltlama çalışmalarına hız verdik. Ekiplerimiz ilçe genelinde yapılan program dahilinde yolların bakım onarım ve asfalt yama çalışmalarına devam ediyor. Edremit ilçe merkezinden başlayan çalışmalar diğer mahallelerimizde de devam edecek” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.