NİKAH ŞAHİTLİĞİNİ YARGITAY BAŞKANI CİRİT YAPTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

NİKAH ŞAHİTLİĞİNİ YARGITAY BAŞKANI CİRİT YAPTI

Burhaniye’de, nakliyeci Taşkın Bayrak, oğlu, Türk Hava Yolları Londra Lojistik Müdürü Osman Bayrak’ı İstanbullu Veteriner Hekim Aysun Saray ile evlendirdi. Adramis Termal Otel de yapılan düğünde,  Osman Bayrak’ın nikah şahitliğini Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit yaptı.

Burhaniye’nin sevilen ş adamlarından nakliyeci Taşkın Bayrak’ın oğlu Osman Bayrak ile Aysun Saray’ın düğünü,  Burhaniyelileri buluşturdu. Düğüne, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal ve Balıkesir Büyükşehir Genel Sekreteri Osman Yenidoğan ile çok sayıda davetli katıldı. Edremit Belediyesi Nikah Memuru’nun kıydığı nikahta damadın şahitliğini, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit yaptı. Konukları kapıda karşılayan,  Beyhan Bayrak ve Taşkın Bayrak çifti,  dünürleri Yıldız Saray ve Mehmet Saray, masaları teker teker gezerken teşekkür etti.Gecenin geç saatlerine kadar devam eden düğün de, pisti boş bırakmayan yeni evlilere konuklar da eşlik etti. Gönüllerince eğlenen konuklar, pastanın kesilmesinin ardından takı için sıraya girdi. Düğün de büyük coşku yaşandı. Biz de, genç çifte mutluluklar diliyoruz.

(İHA)

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.