ZEYTİNLİ ROCK FESTİVALİ BAŞLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ZEYTİNLİ ROCK FESTİVALİ BAŞLADI

Türkiye’nin en büyük açık hava festivallerinden biri olan Zeytinli Rock Festivali, Edremit’in Zeytinli Mahallesi’nde başladı.

20-23 Ağustos tarihleri arasında rock müziğin ünlü isimlerini ağırlayacak olan Zeytinli Rock Festivalinin ilk günü Teoman, Feridun Düzağaç, Pinhani gibi sanatçı ve gruplar sahne aldı.

Sanatçı Umut Kuzey’in koordinatörlüğünde özel bir organizasyon firması tarafından gerçekleştirilen Zeytinli Rock Festivali için Balıkesir’in Edremit ilçesine Türkiye’nin dört bir yanından binlerce Rock sever geldi. Edremit’in Zeytinli Mahallesi Altınkum Plajlarında kurulan festival alanında binlerce Rock hayranı sevdiği sanatçı ve gurupları 4 gün boyunca doya doya izlemek için çadır kurdular. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.