" />
USD
3,6868
EURO
4,3403
ALTIN
151,3458

ZEYTİNLİ ROCK FESTİVALİ BAŞLADI

Türkiye’nin en büyük açık hava festivallerinden biri olan Zeytinli Rock Festivali, Edremit’in Zeytinli Mahallesi’nde başladı. 20-23 Ağustos tarihleri arasında rock müziğin ünlü isimlerini ağırlayacak olan Zeytinli Rock Festivalinin ilk günü Teoman, Feridun Düzağaç, Pinhani gibi sanatçı ve gruplar sahne aldı. Sanatçı Umut Kuzey’in koordinatörlüğünde özel bir organizasyon firması tarafından gerçekleştirilen Zeytinli Rock Festivali için Balıkesir’in […]

ZEYTİNLİ ROCK FESTİVALİ BAŞLADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Türkiye’nin en büyük açık hava festivallerinden biri olan Zeytinli Rock Festivali, Edremit’in Zeytinli Mahallesi’nde başladı.

20-23 Ağustos tarihleri arasında rock müziğin ünlü isimlerini ağırlayacak olan Zeytinli Rock Festivalinin ilk günü Teoman, Feridun Düzağaç, Pinhani gibi sanatçı ve gruplar sahne aldı.

Sanatçı Umut Kuzey’in koordinatörlüğünde özel bir organizasyon firması tarafından gerçekleştirilen Zeytinli Rock Festivali için Balıkesir’in Edremit ilçesine Türkiye’nin dört bir yanından binlerce Rock sever geldi. Edremit’in Zeytinli Mahallesi Altınkum Plajlarında kurulan festival alanında binlerce Rock hayranı sevdiği sanatçı ve gurupları 4 gün boyunca doya doya izlemek için çadır kurdular. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.