" />
USD
3,6881
EURO
4,3423
ALTIN
151,3648

BURHANİYE’YE ÇOK AMAÇLI SALONLAR BİR BİR YAPILIYOR

Burhaniye Belediyesi, şehir genelinde çok amaçlı salonların yapımına devam ediyor. Burhaniye’nin dört bir yanında süren çalışmaların yanı sıra, yeni binaların ve kullanım alanlarının yapımına devam eden Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, her mahallede çok amaçlı sosyal tesis alanları ve sağlık evleri ile ilgili titizlik ile çalışarak vatandaşların istekleri doğrultusunda hizmet etmeye devam ediyor. Göreve geldiği […]

BURHANİYE’YE ÇOK AMAÇLI SALONLAR BİR BİR YAPILIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Belediyesi, şehir genelinde çok amaçlı salonların yapımına devam ediyor. Burhaniye’nin dört bir yanında süren çalışmaların yanı sıra, yeni binaların ve kullanım alanlarının yapımına devam eden Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, her mahallede çok amaçlı sosyal tesis alanları ve sağlık evleri ile ilgili titizlik ile çalışarak vatandaşların istekleri doğrultusunda hizmet etmeye devam ediyor.

Göreve geldiği günden bu yana ilçe halkının hayatını kolaylaştırmak ve halkın öncelikli ihtiyaçlarına cevap verebilme adına çalışan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal ihtiyaca göre eksiklikleri gideriyor. Özellikle köylerin mahalle statüsüne geçmesiyle birlikte birçok eksiği olan kırsal mahalleler için birçok hizmeti aynı anda götüren Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal son olarak Börezli Mahallesi’nde halkın eksikliğini duyduğu çok amaçlı sosyal tesis alanı yapımını başlattı. Börezli Mahallesi Köy içi mevkiinde yapımına başlanan bina iki katlı olarak projelendirildi. Zeminde; açık düğün salonu, muhtarlık odası ve sağlık evi, üst kat ise değişik kurslara ev sahipliği yapacak.

Yaşanabilir bir kentin temellerini atan ve vatandaşların öncelikli ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “Börezli Mahallemize yaptırdığımız bu bina ile bu mahallemizdeki muhtarlık bürosu, sağlık ocağı gibi ihtiyaçları karşılarken vatandaşlarımızdan sürekli gelen düğün salonu isteğine de cevap vermiş oluyoruz. Açık alan olarak inşa ettiğimiz toplanma alanı mahalle halkımızın değişik organizasyonlarını yapmalarını sağlayacak. Sağlık Ocağı ve muhtarlık danışma yeri bulunmayan mahallede yine bu binayla vatandaşların sıklıkla dile getirdiği eksikliği gidermiş oluyoruz. Üst katını da özellikle bayanlarımızın istekleri doğrultusunda kurs alanları olarak kullanacağız” diye belirtti.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.