EDREMİT’TE SİLAHLAR KONUŞTU 1 YARALI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

EDREMİT’TE SİLAHLAR KONUŞTU 1 YARALI

Edremit’te meydana gelen silahlı saldırıda 1 kişi yaralandı.

Edinilen bilgilere göre Edremit Altınoluk Mahallesi Akçam Caddesinde meydana gelen olayda İddialara göre aralarında alacak verecek meselesi olan S.B ile A.A. yolda karşılaştı. Sözlü atışmaların büyümesi sonrasında silahına sarılan S.B, A.A’ya 5 el ateş etti. Yaralanarak kanlar içerisinde yere yığılan A.A,  olay yerine çağrılan 112 acil servis ile Edremit Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, saldırgan S.B ise olay yerinden kaçtıktan kısa bir süre sonra Altınoluk Jandarma ekipleri tarafından yakalandı.

Altınoluk jandarma ekipleri tarafından yapılan incelemede olay yerinde 5 adet boş kovan bulunurken, yol kenarında park halindeki bir aracın lastiğinin ise kurşunlar nedeniyle patladığı görüldü. (İHA)

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.