" />
USD
3,7091
EURO
4,3617
ALTIN
152,8592

KAFAOĞLU BEKSAN’A KONUK OLDU

Başkan Zekai Kafaoğlu fabrika ziyaretinde çivi çakma tabancası ile tahtaya çivi çaktı. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu OSB’deki fabrika gezilerine devam ediyor. Kafaoğlu Altıeylül ilçesi sınırları içerisinde yer alan fabrika turlarının devamında Beksan Çivi-Tel Fabrikasını ziyaret etti. Kafaoğlu’nu işyeri sahipleri Hüseyin Bekki ve Emre Bekki karşıladı. Beraberinde Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Kelemençe ve Fikrettin Kocaman […]

KAFAOĞLU BEKSAN’A KONUK OLDU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Başkan Zekai Kafaoğlu fabrika ziyaretinde çivi çakma tabancası ile tahtaya çivi çaktı.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu OSB’deki fabrika gezilerine devam ediyor. Kafaoğlu Altıeylül ilçesi sınırları içerisinde yer alan fabrika turlarının devamında Beksan Çivi-Tel Fabrikasını ziyaret etti. Kafaoğlu’nu işyeri sahipleri Hüseyin Bekki ve Emre Bekki karşıladı. Beraberinde Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Kelemençe ve Fikrettin Kocaman ile birlikte fabrikayı ziyaret eden Kafaoğlu ilk olarak işçilerle birlikte aynı sofrada öğle yemeği yedi. Daha sonra Hüseyin Bekki ve Emre Bekki ile birlikte fabrikayı gezen Kafaoğlu fabrikanın üretim ve ihracatı konusunda bilgiler aldı.

Kafaoğlu fabrika içerisinde çivi çakma tabancası ile çivi çaktı. Ziyarette ayrıca Tayvan’dan gelen Dünyanın en büyük Çivi ve Zımba Tabanca Üreticisi BASSO firmasının Ürün Müdürü Mr. Paul Huang ile Satış Müdürü Mr. Power Chan ile tanıştı.

Başkan Zekai Kafaoğlu Altıeylül ilçesi sınırları içerisinde yer alan fabrikaları gezerek, işyeri sahipleri ile tanıştıklarını ve işçilerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Balıkesir OSB’de birçok firmanın farklı sektörlerde Türkiye’ye ve dünyaya ihracat yaptığını hatırlatan Kafaoğlu Beksan Çivi-Tel firmasının da dünyanın 52 ülkesine ihracat yaptıklarını söyledi.

Beksan Çivi-Tel Fabrikası sahibi Hüseyin Bekki Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu ağırlamaktan duyduğu mutluluğu ifade ederek, “Başkanımızın fabrikamızı ziyaret etmesi bizim için çok önemli. Başkanımıza yaptığımız ürünler ve ihracatlar konusunda bilgiler verdim. Güzel bir ziyaret oldu” dedi.

Ziyaret sonrasında Başkan Zekai Kafaoğlu işçilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.