" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

KURBAN KASAPLARINA SERTİFİKA PROGRAMI

Edremit Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce 1 – 5 Eylül 2015 tarihleri arasında Sertifikalı “Küçük ve Büyükbaş Hayvan Kesimi (Kurban Kesimi)” ve “Et ve Et Ürünleri Hijyen Eğitimi”  Kursları açıyor. Edremit Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İsmail Damar yaptığı açıklamada;  Kurban Bayramı öncesi 1-5 Eylül tarihleri arasında 18:00- 21:30 saatleri arasında Halk Eğitimi Merkezinde sertifikalı  “Küçük ve […]

KURBAN KASAPLARINA SERTİFİKA PROGRAMI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce 1 – 5 Eylül 2015 tarihleri arasında Sertifikalı “Küçük ve Büyükbaş Hayvan Kesimi (Kurban Kesimi)” ve “Et ve Et Ürünleri Hijyen Eğitimi”  Kursları açıyor. Edremit Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İsmail Damar yaptığı açıklamada;  Kurban Bayramı öncesi 1-5 Eylül tarihleri arasında 18:00- 21:30 saatleri arasında Halk Eğitimi Merkezinde sertifikalı  “Küçük ve Büyük Baş Hayvan Kesimi (Kurban kesimi) ve Et ve Et Ürünleri Hijyen Eğitimi Kurslarının” açılacağını duyurdu. Kurs başvuruları, 28 Ağustos Cuma 2015 günü mesai saati sonuna kadar alınacak.

Kursiyerler ideal kurban kesimi,  kurbanla ilgili dini hükümler, et ve et ürünleri hijyeni konularında İlçe Tarım Müdürlüğünden Veteriner, Müftülükten Din Görevlisi ve Sağlık Personeli’nin Usta Öğretici olarak görev alacakları ve kursiyerlerin sertifikalı kurban kesicisi olacakları bildirildi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.