" />
USD
3,6718
EURO
4,3256
ALTIN
151,2648

ÇORUMLULAR YEMEKTE BULUŞTU

Edremit Körfez Çorumlular platformu kurulduğu 2012 yılından günümüze gelenekselleştirdiği yemeklerine 19 Ağustos’ta Edremit Öğretmen Evinde devam etti. Platform başkanı İsmail Eker gazetemize bir ziyaret gerçekleştirerek platform ve çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Edremit Öğretmen evinde yapılan yemeğe 50’yi aşkın kişinin katıldığını belirten Eker, Platform olarak “Çorumluyuz, Gururluyuz, Birbirimizden sorumluyuz” parolası ile körfezde yaşayan hemşerilerimizi tanıştırıp kaynaştırmak, […]

ÇORUMLULAR YEMEKTE BULUŞTU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Körfez Çorumlular platformu kurulduğu 2012 yılından günümüze gelenekselleştirdiği yemeklerine 19 Ağustos’ta Edremit Öğretmen Evinde devam etti.

Platform başkanı İsmail Eker gazetemize bir ziyaret gerçekleştirerek platform ve çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Edremit Öğretmen evinde yapılan yemeğe 50’yi aşkın kişinin katıldığını belirten Eker, Platform olarak “Çorumluyuz, Gururluyuz, Birbirimizden sorumluyuz” parolası ile körfezde yaşayan hemşerilerimizi tanıştırıp kaynaştırmak, ve sorunlarımıza birlikte çözüm bulmak için örgütlendiklerini söyledi.

Platform yönetimi hakkında da bilgiler veren Eker; “Çorumun her ilçesini temsil eden bir ilçe temsilcimiz var.  Bu ilçe temsilcileri ile birlikte platformun yönetimini Benim başkanlığımda yapıyoruz.  İlçe temsilcilerimiz şu isimlerden oluşuyor; Çorum İl Merkezi Yalçın Sivlim, Mecitözü İlçesi Selahattin Karasu, Ortaköy ilçesi M. Ali Eraslan, İskilip iLçesi Ahmet Tekeş,Sungurlu İlçesi Sadi Akpınar ve Osmancık İlçesi Tevfik Cangöz” dedi

Tuncay AYKLAN

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.