EDREMİT BELEDİYESİ’NDE DURMAK YOK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

EDREMİT BELEDİYESİ’NDE DURMAK YOK

Edremit Belediyesi’nin çalışmaları Güre Mahallesi ile devam ediyor. Belediye Fen İşleri ekipleri mahallenin cadde ve sokaklarını, asfalt ve onarımları yerine getiriyor.

Edremit’in termali ile ünlü Güre Mahallesi’nde Edremit Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile düzenli bir şekilde devam ediyor. Güre Mahallesi’nde Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından asfalt yama çalışmaları ile cadde ve sokaklarda ki bakım ve onarımları, parke taş döşemeleri ve tamiratları yapılıyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit’in tüm mahallelerinde çalışmaların düzenli bir şekilde yerine getirildiğini belirterek, ”Yoğun geçen yaz sezonu nedeniyle oluşan eksikleri hemen gideriyoruz. Ayrıca gerekli önleyici tedbirleri de alıyoruz. Yoğunluğun yaşandığı sahil mahallelerinden diğer tüm mahallelerimize kadar ekiplerimiz özen içerisinde çalışıyor” dedi. Sorunlara kalıcı çözümler üretebilmek için gerekli projelerin hazırlandığını söyleyen Saka, Güre, Altınoluk, Akçay ve Zeytinli gibi turizm sezonun yoğun olarak geçtiği mahallelerde sezonun sona ermesinden sonra kalıcı yatırımlar için projelerin hayata geçirilmesine başlanılacağını söyledi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.