ORTAMANDIRA’YA ALTIEYLÜL ELİ DEĞDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

 ORTAMANDIRA’YA ALTIEYLÜL ELİ DEĞDİ

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Çabuk, Fen İşleri Müdürü Yavuz Özaydın, Muhtarlık İşleri Müdürü Elvan Bahar Göktepe ile birlikte Ortamandıra Mahallesi’ne giderek parke taşı çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Kafaoğlu Ortamandıra Mahallesi’nde sıcak vatandaşların ilgisiyle karşılaştı. Kafaoğlu mahalle sakinleri ile birlikte sokakları gezerek çalışmalara tam not verdi.

Ortamandıra Mahallesi sakinleri Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’ndan çok memnun olduklarını ve mahalleye yapılan hizmetlerin artarak devam ettiğini kaydettiler.

“YOLLARIMIZ YOLA BENZEDİ”

Ortamandıra Mahallesi Muhtarı Özgür Bozdağ “Başkanımızın hizmetlerinden çok memnunuz. Yollarımız yola benzedi. Çamurdan geçilmeyen yollarımızı parke taşı ile döşendi. Çok memnunuz. Başkanımızın her zaman arkasındayız” dedi.

“VATANDAŞIN İLGİSİ HİZMETİN

  GÜZEL OLDUĞUNU GÖSTERİYOR”

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da “Mahallede hiç açılmamış yollar vardı, bunlar açıldı. Mahallede bulunan sokakları parke taşı ile döşedik. Ortamandıra Ortamandıra olalı böyle hizmet görmemiş. Bunu vatandaşların ilgisinden anladık. Vatandaşlarımızın ayağını çamurdan kurtarıyoruz. Güzel işler oluyor. İnsanın olduğu her yere ulaşmamız bizi mutlu ediyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.