BAŞKAN RAHMİ GENÇER, İŞLERİ SIKI TUTUYOR.

Ayvalık Belediyesi ilçenin her noktasında aralıksız çalışmalarını sürdürüyor. Adeta şantiyeye dönen Ayvalık’ta ki çalışmaları yakından takip eden Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, yeni devlet hastanesi önünde yapımı süren kavşak ve Küçükköy Mahallesinde bulunan Ayvalık Belediyesi Müzesinin alt kısmında ki umumi tuvaletlerin yenilenmesi çalışmalarını inceleyip ilgililerden detaylı bilgi aldı. İşlerin zamanında bitirilmesi için ekiplere talimatlar veren […]

BAŞKAN RAHMİ GENÇER, İŞLERİ SIKI TUTUYOR.

Ayvalık Belediyesi ilçenin her noktasında aralıksız çalışmalarını sürdürüyor. Adeta şantiyeye dönen Ayvalık’ta ki çalışmaları yakından takip eden Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, yeni devlet hastanesi önünde yapımı süren kavşak ve Küçükköy Mahallesinde bulunan Ayvalık Belediyesi Müzesinin alt kısmında ki umumi tuvaletlerin yenilenmesi çalışmalarını inceleyip ilgililerden detaylı bilgi aldı.

İşlerin zamanında bitirilmesi için ekiplere talimatlar veren Ayvalık Belediye Başkanı Gençer, çalışmalar yapılırken titiz davranılmasını da istedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.