" />
USD
3,6748
EURO
4,3197
ALTIN
151,8025

ADD ALTINOLUK SERGİLERİ DEVAME DİYOR

ADD Altınoluk Şubesi sergi serisine Turgut Engin ve Mehmet Çavuşoğlu’nun   “Doğadan Yaşama” isimli sergini de kattı. ADD altınoluk Şube merkezindeki sergi açılışına Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve birçok sanat sever katıldı. Sanatçılar Turgut Engin ve Mehmet Çavuşoğlu sergi ile ilgili düşüncelerini; “Doğanın hayatımıza uzanan sıcak eli “ahşap…” sloganı ile ahşabı sanatla buluşturup yarattığımız […]

ADD ALTINOLUK SERGİLERİ DEVAME DİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

ADD Altınoluk Şubesi sergi serisine Turgut Engin ve Mehmet Çavuşoğlu’nun   “Doğadan Yaşama” isimli sergini de kattı.

ADD altınoluk Şube merkezindeki sergi açılışına Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve birçok sanat sever katıldı.

Sanatçılar Turgut Engin ve Mehmet Çavuşoğlu sergi ile ilgili düşüncelerini; “Doğanın hayatımıza uzanan sıcak eli “ahşap…” sloganı ile ahşabı sanatla buluşturup yarattığımız zengin dekor ürünlerimizi sanatseverlerin beğenisine sunduk” diye ifade ettiler.

 

Sergi açılışını Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka yaptı. Belediye Başkanı Saka’nın Sergi açmasından sonra sarılı olarak sergilenen eseri ADD Altınoluk şube Başkanı Özlem Aytekin’in açması istendi. Aytekin eseri açınca karşısında Eşi Ensar Aytekin’in resmini gördüğünde çok şaşırdı. Şaşkınlığını “ben kendi resmimi bekliyordum” ifadeleriyle dile getirdi.

Hüseyin EROĞLU

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.