BALIKESİR’DE BÜYÜKBAŞ HAYVAN HIRSIZLARI YAKALANDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BALIKESİR’DE BÜYÜKBAŞ HAYVAN HIRSIZLARI YAKALANDI

Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde üç zanlı büyükbaş hayvan hırsızlığı yaparken suçüstü yakalandı.
Edinilen bilgiye göre, Tezlik Mahallesi yakınlarında büyükbaş hayvan hırsızlığı yaptığı tespit edilen üç zanlı, Dursunbey İlçe Jandarma Komutanlığı Merkez Karakol Komutanlığı ekiplerinin pusu kurması sonucu suçüstü yakalandı. Suçüstü yakalanan M.U. (17), M.G. (35), R.U.(24) isimli kişiler Kütahya’nın Tavşanlı ilçesi, Bursa’nın Harmancık, Büyükorhan ve Orhaneli ilçelerinde, Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde bir çok büyükbaş hayvan çaldıkları iddiası ile yargı önüne çıkacak. İlçe jandarma komutanlığına getirilerek ifadeleri alınan zanlıların, araziden çaldıkları büyükbaş hayvanları tek tek ana yol kenarına kadar yürüterek getirdikleri ve daha sonra hayvanları araçlarına alarak çaldıkları öğrenildi.
Zanlılar, sağlık kontrollerinin ardından ifadeleri alınmak üzere Dursunbey Adliyesi’ne götürüldü. Olayla ilgili M.K. isimli şahsın halen arandığı öğrenildi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.