" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT CHP’DEN ATATÜRK ANITINA ÇELENK SUNUMU

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla CHP Edremit İlçe Başkanlığı tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda ki Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu gerçekleştirildi. 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Edremit İlçe Örgütü tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda ki Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu gerçekleştirildi. Anıt önündeki tören İlçe Başkanı Enver Enligün tarafından, çelenk sunumu ile başladı. Sonrasında Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okundu. Çelenk koyma […]

EDREMİT CHP’DEN ATATÜRK ANITINA ÇELENK SUNUMU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla CHP Edremit İlçe Başkanlığı tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda ki Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu gerçekleştirildi.

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Edremit İlçe Örgütü tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda ki Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu gerçekleştirildi. Anıt önündeki tören İlçe Başkanı Enver Enligün tarafından, çelenk sunumu ile başladı. Sonrasında Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okundu. Çelenk koyma törenine Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, Mehmet Ertaş, Belediye Meclis üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı. Çelenk koyma sonrası kısa bir değerlendirme yapan CHP Edremit İlçe Başkanı Enver Enligün, 30 Ağustos Zafer Bayramı gibi bayramların kısıtlamayacak kadar büyük olduğunu belirterek, “Cumhuriyetimizi, birlik ve beraberliğimizi geçmişte olduğu gibi bugün de bozmak isteyen şer güçler bulunmaktadır. Ancak, bunlara karşı 93 yıl önce nasıl mücadele ettiysek bugün de aynı azim ve kararlılıkla mücadele ediyoruz, edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle şehitlerimizin kanıyla yazdığımız, bu büyük zaferi kutluyor, zaferin ve yurdumuzun ebedi Başkomutanı Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyoruz” dedi.

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.