" />
USD
3,7102
EURO
4,3627
ALTIN
152,8470

ADD, 30 AĞUSTOS’U GÖRKEMLİ KUTLADI

Burhaniye Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları İskeleden başlayan yürüyüşle, Ören meydanında son buldu. Yüzlerce kişinin ellerinde Türk Bayrakları ile katıldığı yürüyüşte Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez, Mustafa Kemal’in Askerleriyiz sloganları atıldı. Burhaniye Atatürkçü Düşünce Derneğinden tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramının 93. yılı kutlamaları yapılan bir yürüyüş ile kutlandı. Burhaniye Öğretmenler Mahallesi Yeken […]

ADD, 30 AĞUSTOS’U GÖRKEMLİ KUTLADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları İskeleden başlayan yürüyüşle, Ören meydanında son buldu. Yüzlerce kişinin ellerinde Türk Bayrakları ile katıldığı yürüyüşte Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez, Mustafa Kemal’in Askerleriyiz sloganları atıldı.

Burhaniye Atatürkçü Düşünce Derneğinden tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramının 93. yılı kutlamaları yapılan bir yürüyüş ile kutlandı. Burhaniye Öğretmenler Mahallesi Yeken Kulüp önünde toplanan yüzlerce kişilik kortej, ellerinde Türk Bayrakları ile yürüdü. Öğretmenler Mahallesi güzergahını takip eden yüzlerce kişi Ören Meydanında yine sloganlar atarak PKK terörü ve Amerika’yı protesto etti. Ören meydanında araç mikrofonundan yürüyüşe katılanlar teşekkür eden Atatürkçü Düşünce Derneği Burhaniye Şube Başkanı Güler Akıncı, “ Uus olma bilincinin yok edilmeye ç alışıldığı Ulusal Bayramlarımıza sahip çıkan duyarlı yol arkadaşlarımıza ve ülkemizde olup bitene sessiz kalmayan tüm yol arkadaşlarımıza teşekkür ederim” dedi. Fener alayına katılan yüzlerce kişi daha sonra Ören meydanında hep bir ağızdan İstiklal Marşımızı söyleyerek dağıldı.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.