" />
USD
3,6647
EURO
4,3319
ALTIN
151,2563

TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI İSTANBULDA YAPILDI

24 – 27 Ağustos 2015 tarihlerinde Türkiye Sakatlar Derneği Genel Merkezi tarafından gerçekleştirilen ve tüm şube başkanlarının katıldığı, başkanlar kurulu toplantısı, İstanbul Sarıyer Belediyesinin ev sahipliğinde Kilyos Sosyal Tesislerinde yapıldı. İstanbul Sarıyer Belediyesi Kilyos Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen ve Türkiye’nin dört bir yanından şube başkanları ve yöneticilerinin katıldığı Türkiye Sakatlar Derneği başkanlar kurulu toplantısına Türkiye Sakatlar […]

TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI İSTANBULDA YAPILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

24 – 27 Ağustos 2015 tarihlerinde Türkiye Sakatlar Derneği Genel Merkezi tarafından gerçekleştirilen ve tüm şube başkanlarının katıldığı, başkanlar kurulu toplantısı, İstanbul Sarıyer Belediyesinin ev sahipliğinde Kilyos Sosyal Tesislerinde yapıldı.

İstanbul Sarıyer Belediyesi Kilyos Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen ve Türkiye’nin dört bir yanından şube başkanları ve yöneticilerinin katıldığı Türkiye Sakatlar Derneği başkanlar kurulu toplantısına Türkiye Sakatlar Derneği Burhaniye Şubesini temsilen Şube Başkanı Gürsel Vardar ve Şube Mali Sekreteri Hayri Akduran katıldı.

24-27 Ağustos 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen başkanlar kurulu toplantısında, engelli hak kayıpları ve engelli vatandaşların yaşadıkları sorunlar, derneğimizin bağlı olduğu federasyon ile konfederasyonların durumu, Türkiye Sakatlar Derneği şubelerinin durumları ile çalışmalarının konuşulduğu ve sonuç bildirgesinin, Türkiye Sakatlar Derneği Genel Merkezince daha sonra açıklanacağının belirtildiği toplantıda, ülkemizin içinde bulunduğu durum da değerlendirilirken son zamanlarda tırmanan terör olayları kınanarak ülkemizin bir an önce huzur ve güven ortamına kavuşması temenni edildi.

Burhaniye’yi temsilen başkanlar kurulu toplantısına katılan Türkiye Sakatlar Derneği Burhaniye Şube Başkanı Gürsel Vardar toplantının kendileri açısından da çok verimli geçtiğini belirterek “24 – 27 Ağustos 2015 tarihleri arasında İstanbul’da Sarıyer Belediyesi Kilyos Sosyal tesislerinde gerçekleştirilen başkanlar kurulu toplantısında Burhaniye’mizi başarıyla temsil ettik. Toplantıda Genel Merkez yöneticilerimiz ve çeşitli şube başkanlarımızla çok verimli ikili görüşmeler gerçekleştirirken karşılıklı görüş alış verişlerinde bulunduk. Toplantı boyunca Sarıyer Belediyesi Kilyos Sosyal Tesislerinde çok iyi vakit geçirdik. Bu vesile ile bu toplantıyı gerçekleştiren genel merkez başkanımız Şükrü Boyraz ve yönetim kurulu üyelerine, bizlere ev sahipliği yapan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Başkan Yardımcısı İsmail Erdem, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Nüvit Demircan ve özellikle bir an olsun yanımızdan ayrılmayan ve her konuda yardımımıza koşan Sarıyer Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Mahmut Kement’e gösterdikleri misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

ŞENOL TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.