BELEDİYENİN ÇALIŞMALARI ZEYTİNLİ’DE SÜRÜYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BELEDİYENİN ÇALIŞMALARI ZEYTİNLİ’DE SÜRÜYOR

Edremit Belediyesi’nin çalışmaları Zeytinli Mahallesi ile devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından mahallenin cadde ve sokaklarının, asfalt ve onarımları yerine getirildi.

Edremit’in en büyük mahallelerinden birisi olan turistik Zeytinli Mahallesi’nde Edremit Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar devam ediyor. Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile Fen İşleri başta olmak üzere park ve bahçeler ile temizlik işleri ekiplerinin çalışmaları düzenli bir şekilde yerine getiriliyor. Zeytinli Mahallesi’nde Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından asfalt yama çalışmaları ile cadde ve sokaklarda ki bakım ve onarımları, parke taş döşemeleri ve tamiratları yapılıyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit’i tüm mahalleleri ile bir bütün olarak değerlendirdiklerini belirterek, ”Zeytinli Mahallemizde cadde ve sokak düzenlemelerinden parke taş döşeme ve asfaltlamaya kadar değişik alanda ekiplerimizin çalışmaları devam ediyor. Bunların yanında vatandaşlarımızın herhangi bir sorun ile karşılaşmaları için gerekli tedbirlerde alınıyor” dedi. Başkan Saka, Güre, Altınoluk, Akçay ve Zeytinli gibi turizm sezonun yoğun olarak geçtiği mahallelerde sezonun sona ermesinden sonra kalıcı yatırımlar için projelerin hayata geçirilmesine başlanılacağını söyledi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.