" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BURHANİYE’ DE GÖRKEMLİ İŞ YERİ AÇILIŞI

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, İş Adamı,  Belediye Meclis Üyesi Cemil Bahadır’ın üçüncü iş yerinin açılışı görkemli bir törenle yapıldı. Burhaniyelileri ucuz ve kaliteli kırtasiye ile tanıştıran Cemil Bahadır’ın işyeri açılışına Ak Parti Balıkesir Milletvekilleri Ali Aydınlıoğlu ve Mahmut Poyrazlı ile Belediye Başkanı Necdet Uysal ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı. Mahkeme mahallesi Akın aralığı sokakta iki […]

BURHANİYE’ DE GÖRKEMLİ İŞ YERİ AÇILIŞI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, İş Adamı,  Belediye Meclis Üyesi Cemil Bahadır’ın üçüncü iş yerinin açılışı görkemli bir törenle yapıldı. Burhaniyelileri ucuz ve kaliteli kırtasiye ile tanıştıran Cemil Bahadır’ın işyeri açılışına Ak Parti Balıkesir Milletvekilleri Ali Aydınlıoğlu ve Mahmut Poyrazlı ile Belediye Başkanı Necdet Uysal ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı.

Mahkeme mahallesi Akın aralığı sokakta iki katlı kırtasiye dükkanının açılışında büyük coşku yaşandı. Konuklara etli pilav ve ayran ikramı yapılırken, Kocacami Müezzini İsmail Baydemir dua yaptı. Kurdeleyi, milletvekilleri Ali Aydınloğlu ve Mahmut Poyrazlı ile birlikte kesen Belediye başkanı Necdet Uysal, ilçede yeni işyerlerinin açılmasının kedilerini sevindirdiğini söyledi. Her işyerinin yeni bir istihdam olduğunu anlatan Başkan Uysal,” İlçemizdeki işyerlerinin artmasını istiyoruz. Her yeni açılan işyeri bizi sevindiriyor. Cemil Bahadır’ın bu yeni işyeri de hayırlı uğurlu olsun” dedi. Kurdelenin kesilmesinin ardından işyerini gezen konuklar, hayırlı uğurlu olsun dileklerini dile getirirken, işyerindeki çeşit bulluğu da dikkat çekti. İş adamı Cemil Bahadır ve oğlu Kemal Bahadır da, konuklara teşekkür etti. Cemil Bahadır, kaliteli ve ucuz ürün sattıklarını anlattı.

 

ŞENOL TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.