" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

KADINLARDAN  DÜNYA BARIŞ GÜNÜ  MESAJI

1 Eylül Dünya Barış Günü’nde Türkiye’nin dört bir yanından kadın ve LGBTİ örgütleriyle birlikte barış çağrısı yapıyoruz. Ayvalık Bağımsız Kadın İnisiyatifi olarak bizim de  aralarında bulunduğumuz metne, Türk Kadınlar Birliği, Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu, Avrupa Kadın Lobisi Türkiye Koordinasyonu (AKL TK),Adana Kadın Da(ya)nışma Derneği (AKDAM), Adıyaman Kadın Yaşam Derneği (AKAYDER), Antalya Kadın Dayanışma Derneği, Barış […]

KADINLARDAN  DÜNYA BARIŞ GÜNÜ  MESAJI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

1 Eylül Dünya Barış Günü’nde Türkiye’nin dört bir yanından kadın ve LGBTİ örgütleriyle birlikte barış çağrısı yapıyoruz.

Ayvalık Bağımsız Kadın İnisiyatifi olarak bizim de  aralarında bulunduğumuz metne, Türk Kadınlar Birliği, Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu, Avrupa Kadın Lobisi Türkiye Koordinasyonu (AKL TK),Adana Kadın Da(ya)nışma Derneği (AKDAM), Adıyaman Kadın Yaşam Derneği (AKAYDER), Antalya Kadın Dayanışma Derneği, Barış İçin Kadın Girişimi, Bodrum Kadın Dayanışma Derneği, Ev Hanımları Dayanışma ve Kalkındırma Derneği (EVKAD), Filmmor,İHD İstanbul Şubesi,  İzmir Kadın Dayanışma Derneği, KADER Ankara Şubesi, KAMER Vakfı Diyarbakır Merkez, Karadeniz Kadın Dayanışma Derneği, Didim Kibele Kadın Derneği, Muğla Kadın Dayanışma Grubu, Van Kadın Derneği (VAKAD) olmak üzere 100 den fazla  kuruluş destek verdi.

Bizler; savaşın ne olduğunu ve bizim neden barışa ihtiyacımız olduğunu tekrar tekrar söyleyeceğiz! Barış için ısrar edeceğiz.

Yüksel kalkan

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.