HAVRAN ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI HİZMETLERİNE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ

Havran Ziraat Odası Başkanlığı Yeni Hizmete Açtığı Eseler Mahallesi Yol Kavşağında Tanıtım Ve Satış Yerini Oda Yönetim Kurlu Ve Meclis Üyelerine Tanıttı. Havran Ziraat Odası Ağustos Ayı Olağan Toplantısını Oda Yönetim Kurulu Ve Meclis Üyelerinin Katılımı İle Yeni Hizmete Açtığı Tanıtım Ve Satış Yerinde Gerçekleştirdi. Toplantı Sonunda Havran Kaymakamı Yasin Öztürk, Havran Belediye Başkanı Emin […]

HAVRAN ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI HİZMETLERİNE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ

Havran Ziraat Odası Başkanlığı Yeni Hizmete Açtığı Eseler Mahallesi Yol Kavşağında Tanıtım Ve Satış Yerini Oda Yönetim Kurlu Ve Meclis Üyelerine Tanıttı.

Havran Ziraat Odası Ağustos Ayı Olağan Toplantısını Oda Yönetim Kurulu Ve Meclis Üyelerinin Katılımı İle Yeni Hizmete Açtığı Tanıtım Ve Satış Yerinde Gerçekleştirdi. Toplantı Sonunda Havran Kaymakamı Yasin Öztürk, Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, İlçe Tarım Müdürü Recep Özbudak’ın Da Katılımı İle Tanıtım Ve Satış Yeri Gezildi.

Havran Ziraat Odası Başkanı Adem Yakut Yaptığı Açıklamada; Bu İşletmeyi Açmamızdaki Ana Sebebin Havranımızın Tarımsal Ürünlerinin En İyi Şekilde Tüketiciye Tanıtılmasıdır. Bu Amaçla Havran Ziraat Odası Başkanlığı Adı Altında Marka Alınmış, Zeytinyağı Ve Bal Dolum Tesisi Yapılmış Ve İşletme Ruhsatı Alınmıştır. Havran Çiftçimize Hayırlı Olsun Dileklerinde Bulundu.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.