BAŞKAN EMİN ERSOY ÇALIŞMALARI BİZZAT YERİNDE TAKİP EDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BAŞKAN EMİN ERSOY ÇALIŞMALARI BİZZAT YERİNDE TAKİP EDİYOR

Balıkesir’in Havran İlçesinde Belediye tarafından devam eden çevre düzenlemesi hız kesmeden devam ediyor.Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy çalışmaları bizzat yerinde takip ediyor.

Belediye Başkanı Emin Ersoy Hamambaşı meydanı bizim için çok önemli burası ilçemizin vitrinidir,İlçemize gelen misafirlerimiz mutlaka Hamambaşı meydanına uğramakta haliyle burası için ayrı bir önem gösteriyoruz dedi.Fen İşleri Teknik ekibi  ve mimar ile görüşen Başkan Emin Ersoy çalışmalar hakkında bilgiler aldı.İnceleme esnasında halkın yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Emin Ersoy vatandaşların hem sorunlarını dinledi.Hemde çevre düzenlemesi ile ilgili görüş ve önerilerin aldı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.