SÜNNET ŞÖLENİNDE RENKLİ GÖRÜNTÜLER

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

SÜNNET ŞÖLENİNDE RENKLİ GÖRÜNTÜLER

Burhaniye Belediyesi organizasyonunda ve hayırsever sponsorluğunda tertiplenen sünnet şöleninde 17 çocuk erkekliğe ilk adımını attı.

Burhaniye Belediyesinin her sene geleneksel olarak düzenlediği toplu sünnet şöleni bu sene Ören Ayaklı Kır Bahçesinde düzenlendi. Şölene ev sahipliği yapan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcısı Cemal Akkılınç, Belediye Meclis Üyeleri Sevda Padem, Hadiye Erok, Levent Acartabak, Mahalle Muhtarları, İlçe Müftüsü, Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri, Daire Müdürleri ve birçok vatandaş katıldı. Özel gezi traktörüyle şölen alanına getirilen sünnet çocukları için ilk önce mevlit okunduktan sonra şehitler anısına saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu. Ev sahibi olarak Sünnet çocuklarına iyi dileklerini sunan ve bugünlerin birlik ve beraberlik günleri olduğunu vurgulayan Burhaniye Belediye Başkanı konuşmalarını yaptıktan sonra sünnet çocuklarına altın takarak düğünlerin bozulmayan geleneğini yerine getirdi. Takı töreni ardından sahne alan Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi Halkoyunları ekibi şöleni tam olarak şenlendirirken merkezin küçük dansçıları izleyenlerden tam not aldı. Pilav ve ayran ikramının yapıldığı şölende sünnet çocukları ve aileleri bol bol eğlenirken çocukların eğlencelerine yönelik maskot ve oyun parkurları da çocuklar için unutulmaz bir gün yaşattı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.