6 BOT İLE GURUR DUYDUK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

6 BOT İLE GURUR DUYDUK

4.Mysia Havacılık Festivalinde Akçay Ve Altınoluktaki gösterilerde denizde güvenlik önlemi alan TCSG 6 Bot Komutanlığı ekipleri görev icraatı sırasında sergiledikleri yetenekleri ile izleyenlerin gurur kaynağı oldu.

Küçükkuyu’da konuşlu bulunan TCSG 6 Bot Komutanlığı iki gün süren Mysia Havacılık Festivalinde denizdeki emniyeti sağlamak için görevlendirildiği Akçay ve Altınoluktaki gösterilerde en az festivale katılan uçaklar kadar ilgi odağı oldu.Bot Komutanı Seyir Asb.Bçvş Emre Yazar komutasındaki TCSG 6 Bot gösterinin sonunda görevini icra ederken onuncu yıl marşı ile Selamlandı.Tüm vatandaşların birlikte söylediği Onuncu yıl Marşı ile alkışlar arasında limana giren 6 Bot vatandaşların ve özellikle de çocukların ilgi odağı oldu.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.