BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ

Burhaniye Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ve Kültür Sosyal İşler Müdürlüğünün ortaklaşa yürüttüğü “Yalnız Değilsiniz Projesi” ilçe genelinde devam ediyor.

Proje kapsamında; ilçenin tüm mahalleleri dolaşılarak yardıma ihtiyacı olan vatandaşların ihtiyaçları karşılanıp, sağlık kontrollerinin yapılmasının yanı sıra yeni bir uygulama daha hayata geçti. Evlerinden çıkamayan ve kimsesi olmayan vatandaşlar o zamana kadar görmediği ve görmek istediği yerlere götürülerek gezdiriliyor. Sağlık görevlisi kontrolünde, yaşadığı yerden dışarı çıkmamış vatandaşlar gezdirilerek, o güne kadar görmedikleri ve görmek istedikleri yerlere götürülüyor. Son olarak Ayaklı Kır Bahçesi’nde zaman geçiren yaşlılar ile birlikte Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal sohbet etti. Yaşlıların arzu ve isteklerini dinleyen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal onlarla zaman geçirdi. Ayaklı Kır Bahçesinin ismini senelerdir duyduklarını ancak imkanlardan dolayı gelemediklerini belirten yaşlılar ise bu fırsatı verdikleri için Başkan Uysal’a teşekkürlerini sundu.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.