" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

KURTULUŞ VE SEYİTONBAŞI KONFERANSI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Havran Belediyesinin  katkıları ile İlçenin  Kurtuluş etkinlikleri kapsamında Belediye Kültür Merkezinde Kurtuluş ve Seyitonbaşı konulu konferans Rize eski Milletvekili  Şevki Yılmaz tarafından verildi. Halkın yoğun ilgi ve katılım gösterdiği konferans öncesi Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy günün önemini belirten kısa bir konuşma yaptı.Başkan Emin Ersoy İlçemizin Düşman işgalinden kurtuluşunun 93.yıl dönümünü kutlu olsun.Hakkari Dağlıca bölgesindeki […]

KURTULUŞ VE SEYİTONBAŞI KONFERANSI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Havran Belediyesinin  katkıları ile İlçenin  Kurtuluş etkinlikleri kapsamında Belediye Kültür Merkezinde Kurtuluş ve Seyitonbaşı konulu konferans Rize eski Milletvekili  Şevki Yılmaz tarafından verildi.

Halkın yoğun ilgi ve katılım gösterdiği konferans öncesi Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy günün önemini belirten kısa bir konuşma yaptı.Başkan Emin Ersoy İlçemizin Düşman işgalinden kurtuluşunun 93.yıl dönümünü kutlu olsun.Hakkari Dağlıca bölgesindeki terör olayları nedeniyle programımızın içeriğini değiştirdik.Yağlı güreşler ve eğlence bölümünü iptal ettik.Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum dedi.Havran Cami-i Kebir Müezzin Kayyımı Hasan Hüseyin Dinç tarafından Kur’ân ve meali okundu. Rize eski Milletvekili Şevki Yılmaz Seyit Onbaşı Kurtuluş konulu konferans izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. Kültür Merkezine giremeyen izleyiciler için Kültür Merkezi bahçesine özel ekran konuldu.Şevki Yılmaz sevenleri ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.