" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT’TE AKÇAY CADDESİ’NDE DÜZENLEMELER TAMAMLANIYOR

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmalar devam ediyor. Gazicelal Mahallesi Akçay Caddesi’nde çalışmalar tamamlanarak yağmur suyu drenaj hattı ve parke taşlarla döşenerek yenilenen yolun çıkış şeridi hizmete açılıyor. Edremit’te Gazicelal Mahallesi Akçay Caddesi’nde çalışmalar tamamlanarak yağmur suyu drenaj hattı ve parke taşlarla döşenerek yenilenen yolun çıkış şeridi hizmete açılıyor. Edremit’te çalışmalar […]

EDREMİT’TE AKÇAY CADDESİ’NDE DÜZENLEMELER TAMAMLANIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmalar devam ediyor. Gazicelal Mahallesi Akçay Caddesi’nde çalışmalar tamamlanarak yağmur suyu drenaj hattı ve parke taşlarla döşenerek yenilenen yolun çıkış şeridi hizmete açılıyor.

Edremit’te Gazicelal Mahallesi Akçay Caddesi’nde çalışmalar tamamlanarak yağmur suyu drenaj hattı ve parke taşlarla döşenerek yenilenen yolun çıkış şeridi hizmete açılıyor. Edremit’te çalışmalar Başkan Saka’nın talimatı ile hız kesmeden devam ediyor. Edremit ilçesinde yıllardır sorun yaratan, özellikle kış aylarında kötü hava koşulları sonrası küçük sanayi sitesi başta olmak üzere bölgede yaşanan sıkıntılar Edremit Belediyesi tarafından ortadan kaldırılıyor. Alt yapı çalışmalarıyla birlikte yolun tamamlandığını ve yol şeridinin hizmete açılacağını belirten Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Marka ve modern kent adına Edremit için gerekli her adımı atıyoruz. Çıktığımız bu yolda çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Her yurttaşımızın daha iyi hizmet alabilmesi için, sorunsuz ve daha yaşanılabilir bir Edremit’i birlikte inşa etmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu doğrultuda esnafımızın ve vatandaşımızın yıllardır karşılaştıkları sorunlar ile artık karşılaşmaması için mücadele ediyoruz” dedi.

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.