" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ÜÇ PARTİ BİRLEŞTİ TERÖR LANETLENDİ

Çanakkale’nin Ayvacık İlçesine bağlı Küçükkuyu Beldesinde Üç Siyasi Parti Başkanı ve Belediye Başkanlığının girişimi ile “Şehide Saygı, Teröre Lanet” Yürüyüşü gerçekleştirildi. Üç bin civarında vatandaşın katıldığı Yürüyüşte Üç Belde Başkanı Kol kola yürüyüp Terör Örgütü PKK’ya lanet yağdı.   Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan,Ak Parti Belde Başkanı Hüseyin Çalışkan,CHP Belde Başkanı Selçuk Şahin ve MHP […]

ÜÇ PARTİ BİRLEŞTİ TERÖR LANETLENDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Çanakkale’nin Ayvacık İlçesine bağlı Küçükkuyu Beldesinde Üç Siyasi Parti Başkanı ve Belediye Başkanlığının girişimi ile “Şehide Saygı, Teröre Lanet” Yürüyüşü gerçekleştirildi. Üç bin civarında vatandaşın katıldığı Yürüyüşte Üç Belde Başkanı Kol kola yürüyüp Terör Örgütü PKK’ya lanet yağdı.

 

Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan,Ak Parti Belde Başkanı Hüseyin Çalışkan,CHP Belde Başkanı Selçuk Şahin ve MHP Belde Başkanı Hidayet Çetin’in girişimi ile Düzenlenen “Şehide Saygı, Teröre Lanet” yürüyüşü Küçükkuyu’daki Aile Hekimliği önünden başlayıp Gülsüm Camgöz Caddesi, Süleyman Sakallı Caddesi üzerinden Liman içindeki Atatürk Anıtı önünde sona erdi. Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez, Ne Mutlu Türkün Diyene, Vatan Sana Canın Feda, Askere Polise Uzanan Eller Kırılsın ve Ya Allah Bismillah gibi sloganlar atıldı.Beldedeki tüm siyasi görüşü paylaşan vatandaşların ellerinde Türk Bayrakları ile birlik beraberlik içinde terörü lanetlemesi örnek bir davranış olarak gösterilirken yürüyüş hep birlikte edilen dua ile sona erdi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.