" />
USD
3,6792
EURO
4,3335
ALTIN
151,5874

BAŞKAN GENÇER, ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ

Ayvalık Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulan AYVEGEM tarafından hafta sonları düzenlenen kurslara devam ederek Anadolu Liselerine girmeye hak kazanan öğrencelere Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, ödüllerini verdi. Ayvalık Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi (AYBEGEM) tarafından bir yıl süreli etüt şeklinde verilen tüm derslerle ilgili kursa katılan 8. sınıf öğrencilerine kursların sonunda Ayvalık Belediye […]

BAŞKAN GENÇER, ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulan AYVEGEM tarafından hafta sonları düzenlenen kurslara devam ederek Anadolu Liselerine girmeye hak kazanan öğrencelere Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, ödüllerini verdi.

Ayvalık Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi (AYBEGEM) tarafından bir yıl süreli etüt şeklinde verilen tüm derslerle ilgili kursa katılan 8. sınıf öğrencilerine kursların sonunda Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer çeşitli hediyeler vererek başarılarından dolayı ödüllendirdi.

Ayvalık Belediyesi’nin çocukların eğitimine çok önem verdiğini ifade eden Ayvalık Belediye Başkanı Gençer, “Öğrencilerimizin derslerinde başarılı olabilmeleri için Ayvalık Belediyesi olarak kurduğumuz gençlik eğitim merkezimizde öğretmenlerimiz vasıtasıyla yaptırılan etüt çalışması tamamlandı. Bu çalışmalar sonunda başarılı olan çocuklarımızı kotluyor, başarılarının devamını diliyorum. Öğrencilerimizin eğitiminde emeği geçen öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum” diyerek öğrencilere derslerine çalışarak başarılı birer birey olmalarını tavsiye etti.

AYBEGEM’den ders alan  öğrenciden Mustafa Küçük Çanakkale Fen Lisesini, Esra Koca Burhaniye Sağlık Meslek Lisesini diğer 6 öğrenci de Ayvalık Anadolu Lisesini kazandı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.