" />
USD
3,6880
EURO
4,3421
ALTIN
151,3488

EDREMİT’Lİ MECLİS ÜYELERİ ŞEHİT ACISINI PAYLAŞTI

Tunceli’de terör saldırısı sonucu şehit düşen polis memuru Aydın Nazillioğlu, Balıkesir’in Bayat Köyü’nde toprağa verildi. Binlerce kişinin katıldığı cenazeye Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Özgirgin, Belediye meclis Üyeleri Ali Yılmaz Diker ve Ahmet Özkoca’da katılarak ailenin acısını paylaştı.   Tunceli’de nöbet tutuğu sırada gerçekleştirilen terör saldırısı şehit düşen Balıkesir’li Özel Harekât Polisi Aydın Nazillioğlu, doğup […]

EDREMİT’Lİ MECLİS ÜYELERİ ŞEHİT ACISINI PAYLAŞTI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Tunceli’de terör saldırısı sonucu şehit düşen polis memuru Aydın Nazillioğlu, Balıkesir’in Bayat Köyü’nde toprağa verildi. Binlerce kişinin katıldığı cenazeye Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Özgirgin, Belediye meclis Üyeleri Ali Yılmaz Diker ve Ahmet Özkoca’da katılarak ailenin acısını paylaştı.

 

Tunceli’de nöbet tutuğu sırada gerçekleştirilen terör saldırısı şehit düşen Balıkesir’li Özel Harekât Polisi Aydın Nazillioğlu, doğup büyüdüğü merkeze bağlı Bayat Köyü’nde toprağa verildi. Elazığ’dan askeri uçakla Balıkesir’e getirilen şehit polis Nazillioğlu’nun naaşı Bayat Köyü’nde ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra toprağa verildi. Cenazeye Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Balıkesir Garnizon Komutanı Tümgeneral Mehmet Akyürek, Balıkesir İl Emniyet Müdürü Feridun Boz, milletvekilleri, belediye başkanları, çok sayıda TSK ve emniyet mensubu, sivil toplum örgütü temsilcileri ve binlerce vatandaş katıldı.  Şehit polis memuru Nazillioğlu’nun son yolculuğuna uğurlandığı cenaze törenine Edremit Belediyesi’ni temsilen Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Özgirgin, Belediye Meclis Üyeleri Ali Yılmaz Diker ve Ahmet Özkoca’da katılarak Şehit Nazillioğlu’nun babaşı Yaşar ve annesi Asiye Nazillioğlu’na başsağlığı diledi. Edremit’li meclis üyeleri ile birlikte Burhaniye Belediye Meclis Üyeleri Levent Acartabak, Binnur Dikmen ve Burak Ali Sarı’da katıldı. Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Özgirgin, “Hain terör saldırılarını bir kez daha lanetliyoruz. İnşallah bu son olur temennisi ile şehidimizin ailesine ve tüm ulusumuza başsağlığı diliyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.