" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ZEYTİNLİ MAHALLESİ’NDE ŞEHİTLER İÇİN HAYIR

Edremit ilçesi Zeytinli Mahallesi’nde gençler tarafından şehitler için pilav hayrı yapıldı. Hayra katılan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka “Böyle acıların son bulmasını ümit ediyoruz. Şehitlerimize rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum” dedi. Edremit  ilçesine bağlı Zeytinli Mahallesi’nde gençler tarafından tüm mahalle halkının katılımı ile şehitler için pilav hayrı yapıldı. Şehitler için saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. […]

ZEYTİNLİ MAHALLESİ’NDE ŞEHİTLER İÇİN HAYIR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit ilçesi Zeytinli Mahallesi’nde gençler tarafından şehitler için pilav hayrı yapıldı. Hayra katılan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka “Böyle acıların son bulmasını ümit ediyoruz. Şehitlerimize rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum” dedi.
Edremit  ilçesine bağlı Zeytinli Mahallesi’nde gençler tarafından tüm mahalle halkının katılımı ile şehitler için pilav hayrı yapıldı. Şehitler için saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Zeytinli halkı ve gençleri tarafından Zeytinli Mahallesi Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen hayırda şehitler için Zeytinli Merkez Camii İmamı Üzeyir Emir, Zeytinli Merkez Camii Müezzin Kayyım Bilal Semiz, emekli din görevlisi Musa Fenercioğlu, emekli din görevlisi İsmail Yurtseven, emekli din görevlisi Mehmet Özkan, hafız Kemal Ateş tarafından mevlid okundu. Zeytinli Mahallesi gençlerinin seferber olarak şehitler için yaptığı hayır vatandaşların takdirini topladı. Hayıra Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, Edremit İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz, Ed-Bel Ltd. Şti. Genel Müdürü İbrahim Yakın, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka yapılan hayırların ve okunan duaların kabul olmasını dileyerek “Terörü ve yapılan haince saldırıları bir kez daha lanetliyorum. Ulusumuzun gösterdiği birlik ve beraberliği bütün planları alt üst edecek ve hainler mutlaka mağlup olacaktır. Umarım yaşadığımız bu acılar son bulur ve bir daha şehit haberleri almayız. Allah bir daha böyle acı olaylar için hayır yaptırmasın” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.