20 DAKİKA AMBULANS BEKLEDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

20 DAKİKA AMBULANS BEKLEDİ

Küçükkuyu’da meydana gelen bir trafik kazasında yaralanan çocuk Küçükkuyu Ambulansının bir hasta için görevde olması nedeniyle asfalt üzerinde 20 dakika Ambulans bekledi.

Ambulansın Altınoluktan gelmesi ile Kazada yaralanan çocuk hastaneye kaldırılırken yaralıyı tesadüfen görüp yardıma koşan doktor ve hemşirelerin çabası taktir ile karşılandı. Kullandığı bisiklet ile yola çıktığı anda kendisine  özel bir  otomobilin çarpması ile asfalta yığılan kız çocuğu düştüğü yerde uzun süre ambulans beklemesi vatandaşlar tarafından tepki ile karşılandı. Ambulansın gecikmesi Çocuğun ailesinin telaşını arttırırken Altınoluktan gelen ambulans yaralı çocuğu hastaneye götürmesi ile ortam sakinleşti.Çocuğun Hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.