EDREMİT’TE ÇAYLAR TEMİZLENECEK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

EDREMİT’TE ÇAYLAR TEMİZLENECEK

Edremit ilçesinde bulunan Edremit,  Kızılkeçili ve Zeytinli çaylarının temizliği ve bakımlarının yapılması konusunda DSİ yetkilileri incelemede bulundu. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın da katıldığı incelemede kış sezonu öncesinde çayların temizliğinin yapılacağı kaydedildi.

Edremit İlçesinde bulunan Edremit, Kızılkeçili ve Zeytinli Çaylarının temizliği ve bakımlarının yapılması konusunda Devlet Su işleri Bölge Müdürlüğü yetkilileri incelemelerde bulundu. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da DSİ yetkililerine eşlik ederek yapılacak olan çalışmalara destek olmaya hazır olduklarını söyledi. İlçede özellikle kış aylarında yaşanan yağmurlu havalarda taşıyıcı görevi üstlenen çaylarda ki gerekli temizlik ve bakımların kış mevsimi öncesinde yapılacağı kaydedildi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit’in yararına olacak her türlü iş ve işleme destek olmaya çalıştıklarını belirterek, “DSİ yetkilileri ilçemize gelerek gerekli incelemeleri yaptılar. Bizlerde belediye olarak her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu ifade ettik. Kış sezonu öncesinde gerekli temizlik ve bakımların yapılması hedefleniyor” dedi. Başkan Saka, çayların ıslah edilmesi için gerekli girişimlerinde devam ettiğini ifade etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.