TUNCAY KILIÇ “SİYASETİ BIRAKTIM”

İki dönem Edremit Belediye Başkanlığı yapan Tuncay Kılıç,  basın mensuplarıyla bir araya gelerek siyaseti bıraktığını açıkladı. Siyaset hayatını sonlandırdığını ifade eden eski Belediye Başkanı Tuncay Kılıç konuyla ilgili olarak şöyle konuştu: “Türkiye de siyaset sağlıksız bir ortam yapılıyor o yüzden siyaset Türkiye de bitmiş ve yapılması da zor.  İnsanların birbirini öldürdüğü bir ülkede siyaset yapılamaz. […]

TUNCAY KILIÇ “SİYASETİ BIRAKTIM”

İki dönem Edremit Belediye Başkanlığı yapan Tuncay Kılıç,  basın mensuplarıyla bir araya gelerek siyaseti bıraktığını açıkladı.

Siyaset hayatını sonlandırdığını ifade eden eski Belediye Başkanı Tuncay Kılıç konuyla ilgili olarak şöyle konuştu: “Türkiye de siyaset sağlıksız bir ortam yapılıyor o yüzden siyaset Türkiye de bitmiş ve yapılması da zor.  İnsanların birbirini öldürdüğü bir ülkede siyaset yapılamaz. Artık siyasetin içinde yer almayacağım. Bazı vatandaşlar telefonla arayıp soruyorlar milletvekili adayı mısın diye. Milletvekili adayı değilim olmayı da düşünmüyorum. Siyasetten uzak bir şekilde normal bir vatandaş gibi yaşamıma devam edeceğim. Kimseye kırgın ve dargın değilim. Bana inanan, güvenen benim yanımda olan herkese hakkımı helal ediyorum.” diye konuştu. (İHA)

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.